+86-373-3020116
Wózek do przenoszenia zwojów
video
Wózek do przenoszenia zwojów

Wózek do przenoszenia zwojów

Wózek do transportu zwojów Marka: PERFT Cechy produktu: Sprzęt manipulacyjny Miejsce pochodzenia: Henan, Chiny Przetwarzanie niestandardowe: Tak Obciążenie: Dostosowane Waga własna: 1-5t Rozmiar ciała: Możliwość dostosowania Specyfikacja: Możliwość dostosowania Materiał: Stal Zalety wózków transferowych 1. Kompaktowa konstrukcja i duże noszenie...
Wyślij zapytanie
Product Details ofWózek do przenoszenia zwojów

Wózek do przenoszenia zwojów

Marka: PERFT

Cechy produktu: Sprzęt manipulacyjny

Miejsce pochodzenia: Henan, Chiny

Przetwarzanie niestandardowe: Tak

Obciążenie: dostosowane

Waga własna: 1-5t

Rozmiar ciała: konfigurowalny

Specyfikacja: Konfigurowalny

materiał: Stal



Zalety wózków transferowych

1. Kompaktowa konstrukcja i duża nośność

2. Dokładne pozycjonowanie i wysoki stopień automatyzacji programu

3. Prosta obsługa i stabilny obrót

4. Długa odległość do biegania, niski poziom hałasu

5. Łatwa konserwacja i zdalne sterowanie


Specyfikacja techniczna

Model2t20t50t100t150t
Obciążenie znamionowe (t)22050100150
Rozmiar stołu (mm)Długość (L)200040005500650010000
Szerokość (W)15002200250028003000
Wysokość (H)4505506509001200
Podstawa koła (mm)12002800420049007000
Wewnętrzny miernik szyny (mm)12001435143520002000
Średnica koła (mm)270350500600600
Ilość kół44448
Prześwit (mm)5050507575
Prędkość biegu (min)0-250-200-200-200-18
Moc silnika (kw)12.251015
Czas pracy przy pełnym obciążeniu4.3243.33.22.9
Odległość do biegania na jedno ładowanie (KM)6.54.843.83.2
Waga referencyjna (t)2.85.9814.626.8
Zalecany model szynowyP15P24P43QU100QU100
Maksymalne obciążenie koła (KN)14.477.7174343.8265.2
Napięcie akumulatora (v)2448487272
Pojemność baterii (Ah)180180330440600


Coil Transfer Trolley


Dlaczego właśnie my?

steel Coil Transfer Trolley

Coil Transfer Trolley Factory

Coil Transfer Trolley Supplier

Popularne Tagi: wózek do przenoszenia cewek, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, dostosowane, wyprodukowane w Chinach, Wózek z obraniem cewki, Stal cewki, Stalowa cewka obsługująca elektryczny płaski wózek, Wózek do przenoszenia cewek stalowych, Wózek z cewki transportowej, Pojazd obsługi cewek magazynowych

Wyślij zapytanie

(0/10)

clearall